Eurogol i penal bh. reprezentativca donijeli pobjedu Dinamu

Dinamo Zagreb je danas u okviru 22. kola HNL-a stigao do pobjede rezultatom 2:1 na gostovanju kod Cibalije, a čovjek odluke je bio bh. reprezentativac Armin Hodžić.

Bivši napadač Željezničara je bio dvostruki strijelac za svoj tim, te tako donio Dinamu 3 boda u borbi za titulu hrvatskog prvenstva.

Mreže su mirovale do 72. minute, kada Armin Hodžić postiže sjajan gol udarcem s 15 metara udaljenosti od gola za vodstvo Zagrepčana. Potom Cibalia uzvraća udarac, te u 87. minuti dolazi do izjednačenja.

Slavlje domaćih nije dugo trajala, obzirom da je samo par minuta kasnije dosuđen penal za Modre, a siguran izvođač udarca s bijele tačke je bio naš reprezentativac, koji je na taj način svojim petim ligaškim golom ove sezone donio svom timu puni plijen.