Krivaja porazom završila prvi dio sezone u Premijer ligi

Sinoć su rukometaši Krivaje u okviru 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine poraženi od živiničkog Konjuha 32-33.

Sinoćnjom utakmicom spuštena je zavjesa na jesenji dio sezone Premijer lige, a tim Jasmina Mrkonje završio je na osmom mjesto s 19 osvojenih bodova.

Gostujući rukometaši, bolje su otvorili susret, nakon početnog vodstva, i mini serije od 0:3, uspjeli su doći do rezultatske prednosti od 1:4. Uspjeli su gosti održati rezultatsku prednost sve do 13. minute susreta, kada domaći rukometaši prave seriju od 5:0, prenosi svijetrukometa.com.

Prvi dio susreta zvršen je 16:12 u korist domaćih. U nastavku utakmice igralo se gol za gol sve do 52. minute susreta kada gosti poravnavaju rezultat.

Posljednjih osam minuta donio je pravu dramu u kojoj se se bolje snašli gosti i došli do pobjede 32-33 na veliko razočarenje domaćih navijača.

Najefikasniji u redovima domaćina bili su Ohran Irhad sa 10, te Nikola Grujić sa 9 postignutih pogodaka. Ljutić Arman i Ferid Avdić postigli su po 4. Kod gostiju, Davor Kadić postigao je 12, dok je Brkić Elvis dodao 7 pogodaka.