Nogometaši Krivaje poraženi u komšijskom derbiju od Žepča

NK Krivaja je uprkos dobroj podršci s tribina danas pretrpjela treći poraz u nizu u proljetnom dijelu sezone Druge lige FBiH grupe Centar, a bolja je bila ekipa NK Žepče (1:2).

Iako je Krivaja imala nekoliko prilika, mreža gostiju je mirovala u prvih 45 minuta na Gradskom stadionu u Zavidovićima, što nije bio slučaj na drugoj strani.

Gosti iz Žepča su dobro iskoristili svoje prilike, pa su na poluvrijeme otišli s prednošću od 2:0.

U nastavku igre nogometaši Krivaje su nastavili s napadima na gol gostiju, ali više od utješnog gola nisu mogli, te je utakmica završila rezultatom 1:2.

Za razliku od susreta protiv TOŠK-a i Famosa kada je u oba navrata strijelac utješnog gola bio Ćosić, danas je pogodio Mehić.