Odbojkaši Zavidovića stigli do pobjede u Kalesiji

Sport

Ekipa MOK Zavidovići danas je stigla do pobjede na gostovanju kod OK Kalesija u okviru 17. kola Super lige FBiH.

Zavidovićani su dominirali u prva dva seta, te iste osvojili rezultatom 25:17, odnosno, 25:21 uz dobru igru na prijemu i na mreži.

Pad u igri gostiju koriste odbojkaši Kalesije, koji treći i četvrti set rješavaju u svoju korist, rezultatom 25:21 i 25:23, te tako vraćaju neizvjesnost u meč i isti odvode u peti set.

U petom setu se igralo poen za poen, a više sreće i bolju koncentraciju su imali gosti iz Zavidovića, te odlučujući set rješavaju u svoju korist rezultatom 15:13 za nova dva boda.

MOK Zavidovići je ovom pobjedom prekinuo niz od dvije utakmice bez pobjede, nakon dva vezana poraza od OK Galeb i OK Ilijaš.