Odigrane zaostale utakmice Kupa BiH

Sport

Danas su odigrane dvije zaostale utakmice 1/16 finala Kupa BiH u fudbalu te su sada kompletirani parovi za narednu fazu takmičenja.

U Trebinju je Leotar dočekao ekipu Krupe, a u Lukavcu je kod Radničkog gostovala momčad Sarajeva, a u oba meča gosti su slavili s 4:0.

Krupa je na poluvremenu imala vodstvo od 3:0, da bi u nastavku još jednim golom ovjerili plasman u osminu finala. Sarajevo je u Lukvacu pitanje prolaza riješilo već u prvim minutama susreta, obzirom da su golovima u prvoj i trećoj minuti došli do dva gola prednosti, a do odlaska na odmor su dodali još dva za konačan rezultat susreta.