Rukometaši bez bodova u Derventi, domaći bolji 12 golova razlike

Sport

Nakon reprezentativne pauze rukometaši Krivaje odigrali su utakmicu 8. kola Premijer lige BiH u Derventi i doživjeli poraz od 12 golova razlike.

Nakon pobjede u Zenici potiv Čelika Zavidovićani su u ovoj utakmici tražili novu gostujuću pobjedu, ali domaćini su imali drugačije planove.

Veći dio prvog poluvremena protekao je u izjednačenoj igri, tek pred kraj prvog dijela domaći odlaze na plus dva. U drugom poluvremenu raspad sistema u gostujućim redovima što domaći iskorištavaju i završavaju utakmicu s čak 12 golova razlike bilo je 32-20.

Sinošnjom pobjedom Derventa je preskočkila Krivaju na tabeli probivši se na treću poziciju, dok je Krivaja pala na šesto mjesto.

Narednu utakmicu izabranici Jasmina Mrkonje u Zavidovićima će dočekati novajliju u ligi ekipu Goražda.