Rukometaši Krivaje bolji od Maglaja

Rukometaši Krivaje večeras su u ispunjenoj Gradskoj dvorani u Zavidovićima savladali Maglaj 21:20 (12-12).

Zavidovićani su u neizvjesnoj i tvrdoj utakmici stigli do prve pobjede u drugom dijelu sezone, a pobjedu domaćinima donio je Nikola Grujić solo akcijom u posljednjim minutama meča, dok je Riad Polić na golu održao prednost.

Početak utakmice obilježila su isključenja, a domaći su većim dijelom imali prednost od jednog ili dva gola. U finišu prvog poluvremena Maglajlije preokreću rezultat te dolaze do minimalne prednosti, ali ipak se na odmor se otišlo pri rezultatu 12-12.

Drugi dio susreta domaćini odlično počinju te ubrzo dolaze do prednosti od tri gola. Neumorni gosti vraćaju se na minus jedan i čine neizvjesnim kraj susreta.

U posljednoj minuti Krivaji prednost dosnosi Nikola Grujić, što će na kraju biti i posljednji pogodak na utakmici koja je završila 21:20.

Večerašnja utakmica počela je minutom šutnje i učenjem Fatihe za rahmetli Vedada Muminovića. Ono što je također obilježilo večerašnji susret je dolazak gostujućih navijača u Gradsku dvoranu u Zavidovićima.