Rukometaši Krivaje nemoćni u Mostaru

Sport

Rukometaši Krivaje u okviru 19. Kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, sinoć su gostovali u Mostaru kod ekipe HMRK Zrinjski. Ekipa Zrinjskog slavila je u ovom susretu te tako nastavila svoj pobjednički niz od četiri vezane pobjede.

Domaći rukometaši od samog početka susreta nametnuli su jak tempo igre, Krivaja je donekle uspjevala prušiti otpir u prvom dijelu, a nakon prvih 30 minuta na pauzu se odlazi pri rezultatu 17:13.

U nastavku igre domaći rukometaši dosta raspoloženiji. Razlika se konstantno povečavala, na konačnih velikih 11 golova razlike, 37:26.

Kod Zrinjskoj najefikasniji su bili Matej Sarajlić i Vedran Delić sa po 7 postignutih pogodaka, dok je Filip Vistorop postigao 6. Kod Krivaje Ferid Avdić postigao je 12 pogodaka.U narednom kolu, sljedeće srijede, rukometaši Krivaje na domaćem terenu dočekuju ekipu Čelika.