Rukometašice Krivaje potopile Bišćanke

ŽRK Krivaja je danas stigla do pete uzastopne ligaške pobjede, a danas je u Zavidovićima pala i ekipa ŽRK Bihać u okviru 19. kola Premijer lige BiH (40:18).

Pobjeda rukometašica Krivaje ni u jednom trenutku nije došla u pitanje, a nakon prvih 30 minuta na semaforu je stajao rezultat 20:11.

U drugom poluvremenu priliku za igru u domaćoj ekipi su dobile i mlađe rukometašice, ali to nije spriječilo Krivaju da postigne još 20 pogodaka, za visoku pobjedu konačnim rezultatom 40:18.

U redovima domaće ekipe najefikasnije su bile Selmanović Jasmina sa 10, te Kukić Dragana sa 7 postignutih pogodaka, dok su kod gošći Hafurić Azira i Dautović Adelisa bile najefikasnije sa 7, odnosno, 6 postignutih pogodaka.

Ova pobjeda je bila i svojevrstan poklon za trenera Adija Bašića, koji je danas slavio rođendan.

Ovo je bila peta uzastopna ligaška pobjeda za rukometašice Krivaje u ligi ove sezone, kojom su se popele na četvrto mjesto na tabeli, a osma u devet odigranih utakmica na domaćem terenu.

U narednom kolu ŽRK Krivaja gostuju u Mostaru kod ŽRK Lokomotiva.