Kako saznajemo, apoteka “Dedić” ne radi već 5 dana. Zbunjeni građani sa receptima u rukama odlaze u druge apoteke. Da li je apoteka “Dedić” prekršila farmaceutski pravilnik? Jesu li su inspekcijske kontrole naredile prinudno zatvaranje objekta ili je u pitanju nešto drugo..?!

