Apoteka "Dedić" ne radi već nekoliko dana

Dešavanja

Kako saznajemo, apoteka “Dedić” ne radi već 5 dana.  Zbunjeni građani sa receptima u rukama odlaze u druge apoteke. Da li je apoteka “Dedić” prekršila farmaceutski pravilnik? Jesu li su inspekcijske kontrole naredile prinudno zatvaranje objekta ili je u pitanju nešto drugo..?!