Bosna i Hercegovina vodi na poluvremenu protiv Belgije! Pogledajte golove

Foto; Klix

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine ima vodstvo nakon prvih 45 minuta igre na stadionu Grbavica protiv Belgije (2:1).

Susret nije dobro počeo za bh. Zmajeve, koji su već nakon četiri minute igre bili u rezultatskom deficitu, kada je uz dosta sreće Thomas Meunier zatresao mrežu Asmira Begovića.

Belgijanci su nastavili s dobrom igrom, izgledajući opasno u svakom navratu kada su imali loptu. Potom se naš tim oslobodio pritiska i zaigrao dosta bolje, a nakon toga i stigao do preokreta.

Prvo je povratnik u reprezentaciju Haris Medunjanin izjednačio rezultat u 30. minuti, a prethodno je odličan posao odradio kapiten Edin Džeko.

U 39. minuti Edin Višća je iskoristio grešku odbrane gostiju nakon ispucavanja Asmira Begovića i savladao Thibaut Courtois za 2:1!

Puno sreće bh. reprezentaciju u drugom poluvremenu!