Bugojanska Iskra ubjedljivo sa Krivajom

Rukometaši bugojanske Iskre u okviru 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine slavili su novu domaću pobjedu, ovaj put nad ekipom Krivaje, rezultatom 29:21 (15:9).

Susret su bolje otvorili domaći rukometaši koji su do sedme minute susreta imali prednost od tri gola razlike 3:0. Domaćini nisu ispuštali prednost stečenu na samom početku, a svoj prvi pogodak rukometaši Krivaje postižu tek u osmoj minuti susreta.

U 14. minuti domaćini su već bili na plus pet pogodaka prednosti 7:2, te do kraja prvog prednost domaće ekipe nije jenjavala. Na pauzu se odlazi kod rezultata 15:9.

U nastavku susreta rukometaši Iskre su nastavili u dobrom ritmu te su na kraju slavili zasluženu pobjedu rezultatom 29:21.

Iskru su do pobjede vodili Čekić Miloš sa osam, Ljutić Arman sa sedam te Čičkušić Benjamin sa šest postignutih pogodaka.

Na drugoj strani najefikasniji su bili Bašić Haris i Mehić Eldar sa po četiri postignuta pogotka.