Nakon uspješno završene ekspedicije SNIK ATOM Zavidovići „MONT BLANC 2016“, načelnik općine Zavidovići je u četvrtak upriličio prijem članova ove ekspedicije u prostorijama kabineta.
Tom prilikom načelnik je odao priznanje članovima ekspedicije na hrabrosti i odvažnosti za ovaj nesvakidašnji poduhvat.
Također, načelnik Omerašević je izrazio zahvalnost članovima ekspedicije i svim članovima Atoma na pozitivnom promoviranju općine Zavidovći kako u Bosni i Hercegovini tako i širom svijeta gdje su prisutni članovi ovoga kluba.
