Članovi ekspedicije na Mont Blanc na prijemu kod načelnika Omeraševića

Dešavanja

Nakon uspješno završene ekspedicije SNIK ATOM Zavidovići „MONT BLANC 2016“, načelnik općine Zavidovići je u četvrtak upriličio prijem članova ove ekspedicije u prostorijama kabineta.

Tom prilikom načelnik je odao priznanje članovima ekspedicije na hrabrosti i odvažnosti za ovaj nesvakidašnji poduhvat.

Također, načelnik Omerašević je  izrazio zahvalnost članovima ekspedicije i svim članovima Atoma na pozitivnom promoviranju općine Zavidovći kako u Bosni i Hercegovini tako i širom svijeta gdje su prisutni članovi ovoga kluba.