Da li je voda za piće?!

Dešavanja

Dok iz poduzeća JKP “Radnik” navode na oficijelnoj stranici da je gradska voda za piće..redakcija drugi dan čeka na odgovor..
Nakon (NE)objavljenih rezultata analize vode, mnogi mještani su u nevjerici!

Poštovani,


Baš kao i prošlo "javljanje"..vjerne čitatelje i građane zanima kada je rađena ZADNJA mikrobiološka i hemijska analiza vode. Sliku analize i slično možete objaviti na portalu ili poslati privitak mail-om. U nadi da ćete što prije odgovoriti, kako bi se uvjerili u Vaše kvalitete..
_________________________

Lijep pozdrav,
redakcija Zdici.INFO

zdici.info