Dok iz poduzeća JKP “Radnik” navode na oficijelnoj stranici da je gradska voda za piće..redakcija drugi dan čeka na odgovor..
Nakon (NE)objavljenih rezultata analize vode, mnogi mještani su u nevjerici!

Poštovani, Baš kao i prošlo "javljanje"..vjerne čitatelje i građane zanima kada je rađena ZADNJA mikrobiološka i hemijska analiza vode. Sliku analize i slično možete objaviti na portalu ili poslati privitak mail-om. U nadi da ćete što prije odgovoriti, kako bi se uvjerili u Vaše kvalitete.. _________________________ Lijep pozdrav, redakcija Zdici.INFO
zdici.info
