Podrškom općinskog načelnika Suada Omeraševića počela je izgradnja parka kod Doma kulture Zavidovići koja traje već nekoliko dana.
Dobra organizacija i vrijedni radnici rezultirali su da se započeti posao uskoro privodi kraju. Park će po svemu sudeći u toplijim danima koji nam u susret dolaze biti jedno od omiljenih mjesta za mlađe a i starije.
U prilogu Vam dostavljamo nekoliko fotografija a o kvaliteti radova sami prosudite..



