JKP „Radnik“: Grijanje u funkciji do daljnjeg

Dešavanja

Prema informacijama iz JKP „Radnik“ Zavidovići, građani koji se griju iz kotlovnica pomenutog preduzeća, bit će snadbjeveni toplotnom energijom sve dok za to bude bilo potrebe.

Bez dodatnih troškova

Prema riječima direktora Mirnesa Burkića, iako je sezona grijanja završila 15. aprila, zbog ovakvih vremenskih prilika, tačnije do nedjelje, korisnici će imati tople radijatore i to bez dodatnih troškova.

U slučaju da niže temeprature potraju i nakon vikenda, onda će se srazmjerno troškovima preduzeća, odrediti cijena prema korisnicima.

E. F./Zdici.info