JKP “Radnik” izdao je saopštenje za korisnike usluge odvoza otpada.
U saopštenju se obavještavaju korisnici da preduzeće neće raditi u ponedjeljak 12.09. zbog vjerskog praznika.
Te će korisnicima čiji se otpad odvozi ponedjeljkom usluga biti izvršena dan poslije u istim terminima.
Na kraju saopštenja stoji molba za razumijevanje.
