Iz JKP “Radnik” danas su saopćili da su izmjestili kontejnere iz Kamenice čije pražnjenje je plaćala općina Zavidovići, a potencijalne korisnike pozvali su da zaključe novi ugovor.
Dva kontejnera su ostala u funkciji, jedan za potrebe Šumsko privrednog društva i drugi koji koristi restoran Kamenica.
Potencijalne korisnike pozvali su da zaključe ugovor s ovim preduzećem o odvozu otpada, gdje bi otpad odlagali u kantu od 80 litara, koja bi se praznila svake sedmice. Cijena pražnjenja za jedan mjesec iznosila bi 6,50 KM-s PDV-om.
U sapćenju nije naveden razlog uklanjanja kontejnera.
E. F./Zdici.info
