Protekle noći nepoznata osoba ili više njih uništile su kante za otpatke u parku koji se nalazi u blizini Centra za kulturu Zavidovići.
Iako su se nadležni potrudili da ovaj park dobije izgled kakav zaista zaslužuje, ipak onima koji to iz nekog razloga uništavaju, kraja nema.
Da li će se stati u kraj vandalizmu i sličnim stvarima pitanje je na koji mnogi nemaju odgovor, pa čak ni nadležni za te stvari.


