Krivaja nastavlja nizati pobjede - Tri boda u Vitkovićima

NK Krivaja iz Zavidovića nastavio je uspješnu seriju rezultata na gostovanju u Vitkovićima kod NK Azot, a nogometaši iz Zavidovića su danas slavili s 2:1.

Nogometaši iz Zavidovića su seriju bez poraza u okviru Druge lige FBiH – Centar povećali na sedam utakmica, a danas su stigli i do šeste pobjede u toj seriji, ukupno sedme u sezoni.

Mirsad Šijerkić je već u 5. minuti nastavio sjajnu golgetersku formu i doveo Krivaju u prednost, ali ekipa Azota već u 11. minuti dolazi do 1:1, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom dijelu, tačnije u 75. minuti, Krivaja postiže gol za konačnih 2:1, a strijelac je bio Eldin Šabanović.

U narednom kolu na Gradskom stadionu u Zavidovićima gostovat će NK Pobjeda iz Tešanjke.