Krivaja tone sve dublje, novi uvjerljiv poraz seniora. Pioniri jesenji prvaci

Ovog vikenda završava se jesenji dio sezone u Drugoj ligi FBiH – Centar, a NK Krivaja je danas poražena u Jelahu kod FK Borac.

Kao i prošle sedmice u Ilijaši i danas je domaći sastav slavio rezultatom 5:1, a ponovo je Krivaja prva stigla do vodstva.

Gol za vodstvo Krivaje je postigao Seferović Alen i na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 1:0. Međutim, Borac u drugom poluvremenu iz penala dolazi do izjednačenja, a potom i do veliko pobjeda i uvjerljive pobjede do kraja susreta.

Krivaja je u posljednjih sedam utakmica pretrpjela šest poraza i osvojila samo jedan bod, te sezona završava u dnu tabele.

Prvobitno je današnji susret trebao biti igran u Zavidovićima, ali zbog neuslovnosti terena je došlo do zamjene domaćinstava.

Kao i prošlog vikenda, zbog problema unutar kluba i ovaj put je Krivaja putovala s izuzetno mladim sastavom.

U međuvremenu, pioniri NK Krivaja danas su sa 6:2 u Zavidovićima savladali NK Moševac, te tako ovjerili titulu jesenjeg prvaka.