Nakon jutrošnjeg štrajka u Zavidovićima: Umorni i ogorčeni radnici “Krivaja Mobel” vratili se kućama

Dešavanja

Nakon jutrošnjeg štrajka, stotine umornih i vidno ogorčenih radnika “Krivaja Mobel” razišlo se ispred preduzeća.

Radnici ne žele raditi, jer ni zarađene plaće mnogi još nisu vidjeli.

Odluka je jednoglasna, čim svi radnici dobiju plaće, svi zajedno ulaze u preduzeće i počinje proizvodnja.

Da li će se pronaći rješenje problema ostaje da vidimo.

Radnici se nadaju rješenju problema, ne traže socijalnu pomoć, već samo pošteno zarađenu plaću.

J.H./Zdici.info