Nezaustavljiva Krivaja: 44 gola u mreži Krajine za osmu pobjedu sezone

Sport

RK Krivaja iz Zavidovića ove sezone ne zna za poraz u Prvoj ligi FBiH – grupa sjever i izabranici Damira Memića krupnim koracima koračaju ka jedinstvenom cilju – plasmanu u Premijer ligu BiH.

Rukometaši Krivaje su večeras protiv RK Krajina iz Cazina stigli do osme uzastopne pobjede s uvjerljivih + 22, odnosno rezultatom 44:22 (24:9 na poluvremenu).

U Sportskoj gradskoj dvorani u Zavidovićima dileme nije bilo od samog početka utakmice, Krivaja je dominirala cijelom tokom meča i prednost je rasla iz minute u minutu.

Čestitamo našim igračima na osmoj uzastopnoj pobjedi. Iduće kolo idemo u goste RK Čelik Zenica, te ovim putem pozivamo sve naše navijače da u što većem broju dođu u Zenicu i daju podršku našim igračima. Također želimo da se zahvalimo našim navijačima, koji su i večeras dvoranu ispunili do posljednjeg mjesta, poručili su iz RK Krivaja.