Odbojkaši invalidskog odbojkaškog kluba Zavidovići slavili na gostovanju u Bužimu

Odbojkaši invalidskog odbojkaškog kluba Zavidovići danas su u okviru dvanaestog kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine grupa sjever slavili na gostovanju u Bužimu.

Zavidovićki odbojkaši slavili nad istoimenom ekipom OKI Bužim sa rezultatom 2:3.

Prvi set naši odbojkaši riješili su u svoju korist rezultatom 17:15. Drugi set pripao je domaćim odbojkašima koji su uz nešto više sreće stigli do rezultata 25:22.

Treći set zavidovićki odbojkaši riješili su u svoju korist 13:25 da bi u četvrtom domaćini ponovo bili sigurni 25:15.

U posljednjem setu naši odbojkaši uspjeli su slaviti rezultatom 11:15 za na kraju konačnih u setovima 2:3.