Sinoć je u Centru za kulturu održan humanitarni koncert “Pomozimo Sabrini Bešić”.
Sabrina Bešić je naša sugrađanka kojoj su potrebna sredstva za liječenje i rehabilitaciju.
Trenutno se nalazi na klinici u Hrvatskoj. Organizator koncerta je “Srce istine” i predsjedavajući Općinskog vijeća Redžo Seferović.
Na koncertu su nastupali Nihad Kantić, Esad Plavi, Mirza Šut i drugi izvođači iz Bosne i Hercegovine.
Kako su nam kazali organizatori sve karte za koncert su prodane.
E. F./Zdici.info
