Predstava "Sinovi umiru prvi" oduševila publiku u Zavidovićima

Dešavanja

Predstava “Sinovi umiru prvi” izvedena je večeras u prepunom Centru za kulturu Zavidovići.

Preko pet stotina prisutnih  uživalo je u večerašnjoj predstavi.

Riječ je o predstavi koja preispituje i danas aktuelnu problematiku nestalih osoba tokom posljednjeg rata koji se odvijao na našim prostorima, te šta su sve najbliži članovi porodice nestalih spremni uraditi da bi dobili bilo kakve vijesti o njima.

Mnogobrojna publika u zavidovićkom Domu kulture istinski je uživala i uz osmijeh i gromoglasne aplauze ispratila je ovu predstavu.