Prekinut susret Krivaje i Natrona u Maglaju, napadnut sudija

Ovog vikenda su na rasporedu utakmice 14. kola Druge lige FBiH – Centar, a nogometaši Krivaje iz Zavidovića su gostovali u Maglaju kod NK Natrona.

NK Krivaja je povela u 19. minuti, a lijepu akciju Crvene lokomotive je krunisao Mirsad Šijerkić. Samo četiri minute kasnije gosti dolaze do izjednačenja i na odmor se odlazi pri rezultatu 1:1.

Poslije tačno sat vremena igre Krivaja je stigla do novog vodstva, a svoju sjajnu formu je još jednom potvrdio Šijerkić koji je zatresao po drugi put danas mrežu domaćina.

Ipak, sve to je bilo u drugom planu u završnici meča. Desetak minuta prije kraja utakmice, došlo je do sukoba na terenu, što je rezultiralo s tri crvena kartona, dva za Maglajlije i jedan za igrače Krivaje, a potom i sukoba sa sudijom što je rezultiralo prekidom utakmice.

Za sada su se oglasali samo iz NK Krivaja putem objave na zvaničnoj Facebook stranici kluba.

Deset minuta prije kraja nakon dosuđenog faula za domaće i sankcionisanje žutim kartonom našeg igrača uslijedio je napad…