Radnici "Krivaje Mobel" vrše deblokadu magistralnog puta M17

Dešavanja
Magistralni put M17, u mjestu Papratnica kod Žepča, danas je blokiran od 12 sati, a nakon pregovora predstvnika sindikata sa radnicima, ubrzo će otpočeti deblokada magistralnog puta. Prema riječima Besima Hasića, predstavnika sindikata radnika, uspjeli su pronaći zajedničku riječ sa radnicima, i nakon skoro sedam sati, put će biti odblokiran. - Maloprije smo razgovorali sa radnicima i dogovorili smo se da ćemo dati 48 sati roka Vladi da nam isplati određena sredstva. Radnici već lagano otpočinju sa deblokadom puta M17, a uskoro očekujemo i autobuse koji će doći po nas iz Zavidovića, a saobraćaj bi trebao biti normalizovan - izjavio je Hasić. Zdici.info