Rukometaši Krivaje slavili ubjedljivu pobjedu u Cazinu

Rukometaši Krivaje sinoć su u okviru drugog kola Prve lige FBiH gostovali u Cazinu kod ekipe RK Krajina. Naši rukometaši opravdali su ulogu favorita te su slavili u ovom susretu sa visokih 21:39 (13:20).

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već krajem prvog dijela kada su naši rukometaši imali već tada velikih plus sedam golova prednosti, kod rezultata 13:20.

U nastavku bez većih problema, prednost Krivaje rasla je iz minuta u minut za konačnih na kraju 21:39.

Krivaju su do pobjede predvodili Mirza Mehinagić sa jedanaest, te Edin Sinanović sa osam i Ajdin Smajilbegović sa sedam postignutih pogodaka.

Kod ekipe Krajine istakli su se Mirnes Rekić sa šest i Armin Čoralić sa četiri postignuta pogotka.

U narednom kolu Krivaja će na domaćem terenu ugostiti ekipu Rudara iz Banovića.