Rukometaši Krivaje ubjedljivo sa Krajinom

Rukometaši Krivaje upisali su još jednu pobjedu, ovaj put u okviru 13. kola Prve lige FBiH grupa sjever, nad ekipom Krajine, rezultatom 41:22 (19:9).

Od samog početka susreta domaća ekipa nametnula je svoj ritam igre, te su nošeni sjajnim Eldarom Mehićem i Denijem Velićem pitanje pobjednika praktično riješili već krajem prvog dijela susreta. Do kraja prvog poluvremena Krivaja je već imala plus deset golova prednosti, a na pauzu se odlazi kod rezultata 19:9.

I u nastavku, bez većih problema Krivaja je nastavila sa dobrom igrom, prednost je rasla, do maksimalnih plus devetnaest na kraju susreta. Konačan rezultat glasio je 41:22.

Krivaju su do pobjede vodili Deni Velić sa dvanaest i Eldar Mehić sa jedanaest postignutih pogodaka. Na drugoj strani najefikasniji je bio Arman Abdagić sa devet postignutih pogodaka dok je šest dodao Smail Beganović.

RK Krivaja: Eldar Mehić 11, Danis Kovačević, Jasmin Hadžihasić, Ajdin Smajilbegović 1, Faris Čolaković 3, Amir Alić 3, Amel Džakmić, Dino Marušić 3, Ali-Muhamed Omerović, Mirza Mehinagić 1, Talha Velagić, Adin Faljić 1, Edin Sinanović 2, Deni Velić 12, Amar Amitović 1, Haris Bašić 3 Trener: Damir Memić

RK Krajina: Irhad Beganović, Arman Rekić 1, Arman Abdagić 9, Tarik Adilagić, Tarik Šakonjić 2, Smail Beganović 6, Amar Buljić 1, Ajdin Beganović, Eldar Kajtazović, Edni Kličić, Endi Mujakić, Ismar Abdagić 1, Adem Ćatić 2, Meho Salkić Trener: Haris Osmanagić