Tokom jučerašnjeg dana radnici Krivaje Mobel pješice su krenuli iz Zavidovića u pravcu Žepča i zaustavili su se na žepačkoj petlji, zaustavljajući saobraćaj tražeći ispunjavanje svojih zahtjeva.
Kolona sa radnicima kretala se na veoma niskim temperaturama, kolonu je zaustavila policija na putu M-17 kod žepačke petlje , predsjdenik sindikata je otišao u Sarajevo na pregovore.
Po muci se poznaju junaci
Udruženje “Hedija” koja djeluje i na prostoru Zenice i Zavidovića promrzlim i iscrpljenim radnicima podijelila je tople obroke.
Podijeljeno je 200 obroka uključujući 175 jogurta poslije probijanja kroz veliku kolonu automobila.
Radnici su oduševljeni ovim činom i činjenicom da još nisu zaboravljeni od “običnih” građana.
(Zdici.info)

