Povodom predstojećeg blagdana, katoličkog Božića, općinski načelnik, Hašim Mujanović i vijećnik Josip Šporer posjetili su Crkvu svetog Josipa i velečasnog Miru Bešlića.
Velečasni Bešlić zahvalio se na posjeti i obilasku općinskog načelnika, Hašima Mujanovića i vijećnika Josipa Šporera rekavši da mu je velika čast ugostiti ih posebno u vrijeme blagdanskog raspoloženja.
Istaknuo je da je zavidovićka župa više od stoljeća, predvođena svojim pastirima i vjernicima, među kojima se posebno isticalo radništvo širila vjeru ali i kulturu i dobrosusjedske odnose poštujuću svakog čovjeka.
U razgovoru i upoznavanju velečasni je rekao da se zavidovićka župa susreće sa brojnim problemima ali se nada da će se oni prevazići u skorijoj budućnosti.
Općinski načelnik, Hašim Mujanović se zahvalio na gostoprimstvu i rekao kako mu je čast i zadovoljstvo da bude gost katoličke crkve naročito u predpraznično vrijeme i raspoloženje. Svim katolicima koji proslavljaju ovaj za njih veliki praznik oželio je dug život, sretan rad i uspjeh kako na porodičnom tako i na poslovnom planu.
