Turnir Braće Zilkić: U večerašnjem finalu Skroze Bećirović i GVG Ularice Usora

Sport

Deseto izdanje memorijalnog turnira “Braće Zilkić” stiglo je do samog kraja i večeras ćemo dobiti pobjednika ovogodišnjeg turnira.

Poslije sinoćnjih polufinalnih mečeva plasman u finale su osigurale ekipe Skroze Bećirović i GVG Ularice Usora.

Obje ekipe su slavile pobjede rezultatom 2:0, Skroze Bećirović protiv Bistrice, odnosno, GVG Ularice Usora protiv ekipe Trgovište Zenica.

Poslije 17 takmičarskih dana i 62 utakmice, večerašnji program će ponuditi dva posljednja okršaja na turniru.

Program počinje u 19:15 utakmicom za treće mjesto između Bistrice i Trgovišta Zenica, dok je finale zakazano za 20:30.

Za razliku od dosadašnjeg dijela turnira, večerašnji mečevi će trajati duže, odnosno, dva poluvremena po 20 minuta. U pauzi između utakmice za treće mjesto i finalne utakmice gledatelji će moći na djelu vidjeti mlađe uzraste NK Krivaja.