Povratak, informativni program, informativni 02:30 - 03:00
Do kraja svijeta - običaji putovanja, serijski program, serija 03:00 - 04:00
Kako to oni rade, strani dokumentarni program, Dokumentarni 04:00 - 04:30
Alhemija Balkana, dokumentarni program, Dokumentarni 04:30 - 05:00
Kuhinje svijeta, zabavno-dokumentarni program, Dokumentarni 05:00 - 05:30
Skrivena kamera, zabavni program, 05:30 - 06:00
Najava programa, 06:00 - 06:05
Iz dana u dan, 06:05 - 06:10
Vijesti, informativni 06:10 - 06:15
S potpisom BiH, muzički program, 06:15 - 07:00
Naše priče, dokumentarni program, Dokumentarni 07:30 - 08:00
Na selu na sijelu, zabavno-dokumentarni program, Dokumentarni 08:00 - 08:50
U službi zdravlja, informativni program, informativni 08:50 - 09:00
Sarajevdisanje, zabavno-muzički program, 09:00 - 09:45
Rondo Shop, 09:45 - 10:00
Enini Androidi, dječiji program, 10:00 - 10:30
Malo Korrigan, dječiji program, 10:30 - 11:00
Dino Dana, dječiji program, 11:00 - 11:15
Put kroz Liliput, dječiji program, 11:15 - 11:45
Rondo Shop, 11:45 - 12:00
Vijesti, informativni 12:00 - 12:05
Kako stvari rade, obrazovno-dokumentarni program, Dokumentarni 12:05 - 12:30
Povratak, informativni program, informativni 12:30 - 13:00
Rondo Shop, 13:00 - 13:15
Rondo, sportski program, sport 13:15 - 13:30
O nama sa nama, dokumentarni program, Dokumentarni 13:30 - 14:15
Tada i sada, dokumentarni program, Dokumentarni 14:15 - 14:45
Na selu na sijelu, zabavno-dokumentarni program, Dokumentarni 14:45 - 15:30
Rondo Shop, 15:30 - 15:50
Vremenska prognoza, 15:50 - 15:55
Pregled programa, 15:55 - 16:00
Dnevnik 1, informativni 16:00 - 16:15
Rondo Shop, 16:15 - 16:30
Eko sat, informativni program, informativni 16:30 - 17:00
Tržnice: Put u stomak grada, dokumentarno, zabavni program, Dokumentarni 17:00 - 17:45
Agro kanal, informativni program, informativni 17:45 - 18:15
Hod vijekova, dokumentarni program, Dokumentarni 18:15 - 18:45
Učimo njemački, dječiji program, 18:45 - 18:55
Epp, 18:55 - 19:00
Dnevnik 2, informativni 19:00 - 19:30
Ena mena deka, dječiji program, 19:30 - 19:40 Trenutno na programu
Timmy tajm, dječiji program, 19:40 - 19:50
Kalimero, dječiji program, 19:50 - 20:00
Moja besmrtna ljubav, film, film 22:00 - 23:30
Dnevnik 2, informativni 23:30 - 00:00