Uspješno okončana još jedna zajednička akcija u Pašinom Konaku

Dešavanja

Danas su Pašinci i Pašinke uredili prostor i zasadili cvijeće na Spomen obilježju šehidima u Pašinom Konaku.
Zahvaljujemo se svima koji su na bilo koji način doprinijeli ovoj akciji a posebno HVALA našem Udruženju žena “Pašinke” .

Zdici.info