Duge kolone vozila, veliki broj ljudi na ulicama, ali i u marketima najbolje su opisivali današnje stanje na ulicama Zavidovića.
Najmlađi su se radovali novogodišnjim paketićima, dok su se oni stariji užurbano kretali kako bi kupili potrebne stvari za večerašnji doček Nove godine.
Dočeka Nove godine na otvorenom u Zavidovićima neće biti. Jedni će slaviti u krugu porodice i najmilijih, dok će drugi ipak van Zavidovića, kako bi zasluženi odmor proveli na najbolji mogući način.
– Došao sam na zasluženi odmor, tako da ću uraditi sve kako bih se istinski odmorio i napunio baterije za radne dane koji se bliže. Uz porodice i najmilije večeras ćemo dočekati Novu godinu, u nadi da će biti bolja od prethodne u svakom pogledu – rekao nam jedan od građana Zavidovića.
