Danas je u Zavidovićima održano 22. kantonalno takmičenje iz informatike za učenike srednjih škola.
Srednja tehnička škola Zavidovići je bila domaćin ovog takmičenja, a učešće je uzelo 30 učenika sa područja Zeničko-dobojskog kantona.
Prvo mjesto su podijelili Zavidovićani, Polić Ramiz iz Srednje tehničke škole i Polić Adin koji je na današnjem takmičenju predstavljao Međunarodnu srednju školu iz Zenice, dok je trećeplasirani bio Šarak Emin iz Gimnazije “Visoko”.
A. B./Zdici.info
