Danas je u velikom holu Centra za kulturu Zavidovići, u organizaciji Asocijacije mladih SDA Zavidovići, organizovan bajramski prijem za mlade.
Sa velikim brojem prisutnih omladinaca, vrijeme je proveo i Suad Omerašević, načelnik općine Zavidovići.
Uz druženje i bajramsku atmosferu protekao je današnji prijem mladih, kao i mladih kandidata s liste za predstojeće izbore.

