Podrškom općinskog načelnika Suada Omeraševića počela je izgradnja parka kod Doma kulture Zavidovići.
Radovi su u toku i u narednom periodu očekuje se sa završetkom istih. Radnici koji su prethodne godine tokom majskih poplava angažirani na čišćenju grada, i ovaj puta su dali svoj doprinos u realizaciji projekta.
Nadamo se da će i u narednim mjesecima biti što više pozitivnih aktivnosti na području naše općine.



(Zdici.info)
