Mirza Demirović, učenik drugog razreda gimnazije u Zavidovićima, snimio je nakon filma “Rane” još jedan kratkometražni film.
U pitanju je film “Sudbina”.
Film prati jednu savremenu porodicu i probleme sa kojima se susreće.
Za Zdici.info o filmu “Sudbina”, Mirza Demirović:
“Film sam snimio da bih pokazao ljudima kako se u životu sve vrati.
Naš karakter je u biti naša sudbina, ukoliko smo dobri kao osoba, inasan, sigurno je da nas čeka i dobra, lijepa sudbina.
Ako smo ipak loše naravi trebamo očekivati da će se to kad tad vratiti nazad.”
Pogledajte film:
(Zdici.info)
