Zavidovići: Pijani oštetili devet automobila

Dešavanja

Dvojica mladića oštetila su sinoć oko 22:35 sati devet automobila u ulici Alije Izetbegovića u Zavidovićima.

Kako saznajemo iz izvora bliskih policiji, mladići su najvjerovatnije bili pod uticajem alkohola, te su počeli skakati po automobilima koji su bili u blizini.

Materijalna šeteta je pričinjena na devet automobila, a dva mladića ubrzo su privedena u policijsku stanicu Zavidovići, gdje su zadržani i nad njima je izvršena policijska obrada.

 

(Faktor)