Zavidovići: Predstava "Gospođa ministarka"

Dešavanja

Gimnazija “Rizah Odžečkić” u Domu kulture organizuje predstavu “Gospođa ministarka”.

Predstava je namijenjena srednjoškolcima.

Predstava će biti odigrana u dva termina.

Prvi termin je  četvrtak 07.05.2015. godine u 14 sati.

Drugi termin je petak  08.05.2015. godine u 15 sati.

Cijena ulaznica je 2 KM.

(Zdici.info)