Gimnazija “Rizah Odžečkić” u Domu kulture organizuje predstavu “Gospođa ministarka”.
Predstava je namijenjena srednjoškolcima.
Predstava će biti odigrana u dva termina.
Prvi termin je četvrtak 07.05.2015. godine u 14 sati.
Drugi termin je petak 08.05.2015. godine u 15 sati.
Cijena ulaznica je 2 KM.
(Zdici.info)
