Zavidovići: Vandali razbili staklo na ulaznim vratima Doma kulture

Dešavanja
Za sada nepoznato lice ili više njih pričinilo je manju materijalnu štetu razbivši staklo na ulaznim vratima Doma kulture u Zavidovićima. Danas je u Zavidovićima, od strane nepoznate osobe ili više njih, razbijeno staklo na ulaznim vratima Doma kulture. Zbog ranijih ali sličnih dešavanja, uništavanja saobraćajnih znakova kao i čupanja sadnica, građani putem društvenih mreža izrazili su svoje nezadovoljstvo, te se nadaju da će se počiniocima već jednom stati u kraj. Sanel Jalmanović, direktor JU Centar za kulturu Zavidovići, istakao je kako je ovo pokazatelj lošeg odgoja, da je vrijeme da se počiniocima već jednom stane u kraj te dodao da se nada da će  se isti jednog dana više vremena provoditi u zgradi Doma kulture, a ne oko nje. - Mete vandala ranije su bile sadnice koje su čupali, saobraćajni znakovi koje su uništavali, a evo danas, i ulazna vrata Doma kulture. Iskreno se nadam, kao i većina ostalih građana, da će se ovome već jednom stati u kraj, a odgovorni za ova ali i ranija djela izvesti pred lice pravde - poručio je on.