Osim na semafore, znakove i pješake, vozači moraju da paze i na rupe i ulegnuća u asfaltu, kojih ovih dana ima više nego inače.
Velika rupa na kolonama prije ležećeg policajca, ulegnuća i ispučenja na “Krivajskom” mostu, velike rupe na raskrsnici kod bivše pijace, cijela ulica ispod podvožnjaka samo su neki od problema koji muče zavidovićke vozače, a pješake dodatno brine i voda u njima.
Rupe su postale uzrok kvarova na amortizerima, ali i porbijanja guma. Zar moramo svojim automobilima praviti slalom kroz navedene ulice?
Problema imaju i zavidovićki instruktori koji tvrde da je teško voziti svaki dan po rupama ili „izbušenom putu“.
Zdici.info
