Završeni radovi na raskrsnici ulica Dr. Pinkasa Bandta i Gazi Husrev-bega (FOTO)

Dešavanja

Ovih dana, uspješno je završena rekonstrukcija raskrsnice ulica Dr. Pinkasa Bandta i Gazi Husrev-bega. Rekonstrukcijom je dodana još jedna saobraćajna traka iz pravca Centra grada, stoga će na ovaj način biti smanjene gužve na istoj raskrsnici. Izvođač radova bilo je preduzeće “Dobojputevi”d.d. Doboj jug.

Važno je napomenuti da je ovo tek početak radova koji se očekuju u Zavidovićima. Uskoro firma “Porobić”, počinje sa radovima na izgradnji novog pješačkog mosta “Duga”.