Radovi na rekonstrukciji raskrsnice ulica Dr. Pinkasa Bandta i Gazi Husrev-bega već uveliko traju, stoga se već došlo do završne faze radova.
Izvođač radova je preduzeće “Dobojputevi”d.d. Doboj jug. Rekonstrukcija raskrsnice se izvodi s ciljem da bi se ista proširila za jednu traku, tako da će na kraju radova iz pravca centra grada biti odvojene trake za lijevo i desno skretanje.



