Zbog niskih temperatura i snijega koji pada od jutros, Javno komunalno preduzeće “Radnik” Zavidovići, obavijestilo je građane koji su korisnici njihovog grijanja, da ponovo počinju vršiti isporuku toplotne energije.
Radijatori su bili topli već danas, u popodnevnim satima.
– U naredna dva-tri dana najavljuje se hladnije vrijeme tako da ćemo nastaviti s loženjem do isteka zalihe uglja. Napominjemo da korisnicima neće biti ispostavljeni računi za ove dane grijanja – poručili su iz Javnog komunalnog preduzeća “Radnik”.
